DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Kıtalararası Deniz Lojistiği Çözümleri

Konteyner taşımacılığına önemin her geçen gün arttığı bu dönemde, dünya genelinde söz sahibi olan armatörlerle yaptığımız anlaşmalar ve geniş acente ağı ile kıtalararası deniz lojistiği çözümleri sunuyoruz. Mevcut anlaşmalarımız kapsamında dünyanın herhangi bir yerine deniz lojistiği hizmeti ile kapıya teslim, gümrükleme ve dağıtım servisi faaliyetlerinde bulunuyoruz.

Dünyanın önde gelen limanları arasındaki lojistik faaliyetlerinde uzman kadrosuyla konteyner bazında LCL ve FCL transferlerini çeşitli alternatif olanaklarla planlamakta ve en ideal çözümleri müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Alternatif konteyner türleriyle denizyolu lojistik hizmeti ile farklı ürün gruplarının taşınmasına olanak sunacak altyapıya sahibiz. Denizyolu taşımacılığında olduğu gibi gemi taşımacılığında, karayolu taşımacılığında ve diğer taşımacılık alanlarında uzman çözümler ile müşterilerimize alternatifler sunmaktayız. Her türlü gıda, sıvı, askılı tekstil, yanıcı ve gabari dışı malların denizyolu taşımacılığı ile entegre edilmesini sağlıyoruz.

Daha hızlı, daha çevreci ve daha güvenli taşımacılık hizmetleri için tercih edilen bir şirket olan ATC Grup olarak farklı lojistik kombinasyonlar ile (denizyolu-kara, kara-denizyolu vb.) en ideal seçeneklerini müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede daha hızlı ve daha etkin bir lojistik hizmetiyle maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktayız.

Denizyolu Taşımacılığında Yük Çeşitleri

Denizyolu taşımacılığında; karayolu, havayolu ve demir yolu taşımacılığında olduğu gibi belirli standart paketlerin ve sistemlerin geçerli olduğu uygulamalar söz konusu olmaktadır. 

FCL ve LCL konteynerler ile ithalat ve ihracat taşımacılığı,

Yurtiçi konteyner taşıma hizmetleri,

Kapıdan kapıya denizyolu taşımacılığı,

Genel kargo taşımacılığı (değerli cevherler, araçlar, iş makineleri. vb.),

Dökme yük taşımacılığı (çimento, toprak, vb.),

Türkiye aktarmalı transit yük taşımacılığı,

Endüstriyel ürün taşımacılığı (demir, çelik, çimento, hammadde, vb.),

Opentop, Flatrack, ISO tank ve Reefer gibi özel tür konteyner taşımacılığı.