Hakkımızda

1999 yılında %100 Türk Sermayeli olarak, öncelikli hedefi ülke ekonomisine katkı ve ülke insanına istihdam imkânı sağlamak olacak şekilde kurulmuştur.

Şirketimiz Kuruluşundan itibaren Uluslararası Nakliyat ve Lojistik alanında müşteri odaklı bir strateji izlemiş ve sektörde butik nakliyeci olarak çalışan ender firmalardan biri, olarak sektörde yerini almıştır.

1999 yılından itibaren, hem çağın teknolojik imkanlarını yakından takip ederek bunların sistemine entegre edilmesini sağlamış, hem de müşteri memnuniyeti konusunda asla taviz vermeden sektörde sağlam bir noktaya ulaşmıştır.

Şirketimiz 1999 yılında kurulmasına rağmen sadece, özkaynaklarını kullanmak suretiyle araç yatırımı yapılmış ve toplamda 30 araçlık bir filoya ulaşılmıştır. Kiralık araçlarımızla birlikte toplamda 75 araçlık bir filo ile müşterilerine karayolunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Önümüzdeki dönemde, prensiplerinden taviz vermeden ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, geleceğe doğru yoluna devam edecektir.

1. İlke ve Değerlerimiz, Güvenilir, sorumlu, hızlı, etkin, yenilikçi, dürüst, istikrarlı, adil, uzlaşmacı, dinamik, yetkin, esnek…

ATC Grup bu ilke ve değerleri benimseyerek yerel ve uluslararası iş ortaklarının beklentilerine, iş süreçlerinin her adımında cevap verecek, özgün ve yaratıcı çözümler sunuyor.

2. ATC Grup’tan Mesaj, Ciddi emek ve zaman harcanarak üretimi gerçekleştirilen sevkiyatların, emniyetli ve zamanında alıcılarına teslimatlarının gerçekleştirilerek ülke ekonomisine katkıda bulunulması en önemli görevlerimizden biridir.